Кадри от камера: Вижте хвърчащите отломки от джипа 3 секунди след удара

37133
10

Както Plovdiv24.bg ви информира още вчера, камери са заснели движението на джипа и момента на трагедията на булевард "Руски" в Пловдив. Днес ви предоставяме кадри, на които се виждат хвърчащи 2-3 секунди след сблъсъка отломки от автомобила, които минават с немалка скорост през кръстовището с бул. "Шести септември". За щастие поради часа на произшествието в района на катастрофата не са минавали пешеходци.

Тежкият инцидент стана рано в понеделник около 3:30 ч. и отне живота на двама млади – 21-годишно момче и 20-годишно момиче. Мощен джип се е врязал с висока скорост в дървета. Автомобилът е пътувал от Централна гара в посока бул. "Шести септември“. 

Според изчисления на експертите от общинската фирма колата се е движила с изключително висока скорост - над 150 км в час. Записите са предадени на полицията. От общинското предприятие планират да сложат допълнителни камери, които да намалят тежките катастрофи на булеварда



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (10)
Още новини от Новини от Пловдив:
Директор на банка: Пазарът на имоти в Пловдив e един от най-интер...
EVN България напомня съвети за безопасност в случаи на гръмотевич...
Община Пловдив организира кампания за събиране на опасни отпадъци...
Кондукторка в градския транспорт на Пловдив изхвърли през прозоре...
Старите регулационни планове на Пловдив в изложба на Балабановата...
Почина Мария Дамова


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).