Изясняват причините за катастрофата, отнелa човешки живот тази сутрин

8177
9

Все още се уточняват причините за тежкия инцидент, при който малко след 5 часа тази сутрин шофьор се заби с бусчето си в билборд по бул. "Шести септември" и почина на място, предаде репортер на Plovdiv24.bg. По непотвърдена информация алкохолната проба на загиналия е била положителна.

Трупът вече е откаран за аутопсия, автомобилът му също е вдигнат. Само локвата кръв и килнатия на една страна билборд свидетелстват за тежката драма, разиграла се за секунди призори.

Все още няма информация за пола и възрастта на шофьора. От полицията все още очакват официален доклад по случая.

Виж коментарите (9)
Още новини от Новини от Пловдив:
Зрители настояват да им върнат парите след "Турандот" в Пловдив
Световноизвестният виртуоз Ланг Ланг с концерт на Античния театър...
За район "Северен" и как безпроблемно да се срещнем със змия - сл...
Кога природата лекува и кога вреди? Пловдивски лекар обясни преди...
След доброволно явяване в съда: Пуснаха на свобода наемен работни...
Сграда паметник на културата в Пловдив връща автентичния си блясъ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).