Извънредно: Камион се вряза в бензиностанция на магистралата край Пловдив, изглежда страшно!
Камион се заби в бензиностанция на магистралата край Пловдив. Това съобщи за читателите на Plovdiv24.bg говорителят на пловдивската пожарна Цвятко Дешев.
По информация на огнеборците камионът се е забил в две колонки. Изгорели са и камионът, и колонките, както и една кола.
Инцидентът се е случил на 122 км на изхода на магистралата край Царацово, поясниха от пожарната.
Временно е ограничено движението в посока Бургас. Шофьорите да се движат с повишено внимание по обходен маршрут пътен възел "Цалапица" - път I-8 - гр. Пловдив, спазвайки указанията на служителите на Пътна полиция.