Ивана на системи в болница в Пловдив, вливат й бромхексин

25198

Ха, сега - с Ковид съм! Искрено се извинявам на всички мои почитатели, с които днес щяхме да се забавляваме в ресторант "Нашенци" и клуб "Роял", но тази вечер няма да мога да направя и двете участия.

Чувствам се сравнително добре, но след като знам, че Ковид е заразен, моралът не ми позволява да съм в публичното пространство.

Не всичко е пари, приятели!

Това написа вчера в официалния си профил във Фейсбук певицата Ивана. "В частна клиника в Пловдив съм, на системи, вливат ми витамини – Б комплекс, бромхексин и други", обясни изпълнителката.

Бързо оздравяване и без последствия за здравето са най-честите пожелания на потребители на социалната мрежа под публикацията на Ивана. Екипът на Plovdiv24.bg също пожелава бързо възстановяване от коварния вирус.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Тримесечен фестивал оживява Стария град на Пловдив
Новото място на Гребната база в Пловдив, което ще промени начина,...
Известен ресторант в Пловдив затваря врати и се мести на нова лок...
Голямо нощно пръскане започва в Пловдив, обработват целия град до...
Инцидент и пожар с газова бутилка в Пловдив
Най-новата дрога превзема Пловдив, гледките са покъртителни


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).