Грамоти и книги получиха директорите на училища от район "Централен"

5197
2

По повод Деня на българската просвета и култура и на славянската писменост - 24 май, кметът на район "Централен" Райна Петрова за поредна година отправи специален поздрав към всички директори на общински и държавни училища на територията на района. Във ведрата и празничната обстановка, допълнена от лека почерпка, в двора на администрацията всеки един от тях получи поздравителен адрес и книга на пловдивски автор.

Директорите сърдечно благодариха на кмета Петрова и на цялото ръководство на "Централен", което беше представено и от заместник-кметовете Димитър Цветков и Костадин Димитров, както и от секретаря Емил Саралийски. С букети цветя и дискове с постиженията на някои от училищата директорите изразиха своята признателност към г-жа Петрова за доброто съвместно сътрудничество.

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).