Голямо преасфалтиране предстои на бул. "Княгиня Мария Луиза"
Голямо преасфалтиране предстои на бул. "Княгиня Мария Луиза", предаде репортер на Plovdiv24.bg.
За плановете разказа днес кметът Иван Тотев. Той поясни, че това е един от булевардите, който е в тежко състояние, особено в южното платно.
Ще се работи първо в едното, а след това и в другото платно в участъка от "Света Петка" до кръстовището с бул. "Източен" включително и по връзката с "Билла".
Що се отнася до "синаята зона" по бул. "Мария Луиза", която трябва да влезе в сила от средата на месеца, Тотев коментира, че тя ще просъществува много кратко точно заради планирания през лятото ремонт.
Иван Тотев