Гигантски насекоми "налазиха" Природонаучния музей в Пловдив
Кметът Иван Тотев откри уникална изложба с най-големите насекоми в света, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
От днес посетителите на Природонаучния музей ще имат възможност да се насладят на красотата на най-големите бръмбари и пеперуди, които са и най-новото попълнение в експозицията. Очаквайте подробности!
Иван Тотев