ГЕРБ Пловдив открива учебната година в СОУ "Паисий Хилендарски"

2412

Днес в 9:00 часа председателят на Общинския съвет в Пловдив Йордан Кюмюрджиев, Райна Петрова, кмет на район "Централен" и общински съветници от групата ПП ГЕРБ ще присъстват на откриването на новата учебна 2008/2009 година в СОУ „Паисий Хилендарски" - Пловдив.

След официалната церемония и по повод първия учебен ден, в същото училище, ще се състои и официалното откриване на напълно обновен и обзаведен с чинове по европейските стандарти кабинет за първокласници. Идеята за това е на Райна Петрова. Оборудването също е осигурено от нея.

По случай първия учебен ден районната организация на ГЕРБ, заедно с кмета на „Централен" Райна Петрова ще връчат на всички директори на училища и детски градини от района поздравителни адреси и цветя. Те ще получат и книгата „Система за финансово управление и контрол в училищата и детските градини /делегиран бюджет/".

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивски депутат за Иво Христов: Комунистът си остава чугунена ...
Сигнал: Моля запознайте народа с новата "техника" за чистене на у...
Хулиганска вълна край "Белите брези" в Пловдив повдигна въпроса з...
Хиляди подкараха колела в Пловдив, кметът връчи голямата награда ...
Най-мащабното велошествие в Пловдив се завръща на 16 май
Френска журналистка за Пловдив: Това не е само туристическа дести...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).