Ето какво се случва с тютюневия склад на бул. "Васил Априлов"
Преди седмици читателка на Plovdiv24.bg направи предложение за тютюневия склад на бул. "Васил Априлов".
"Сградата се използваше се ползваше за дискотеки, но сега като че ли е пустееща, а изглежда подходяща за голям супермаркет, какъвто липсва в района, където да може да си купиш всичко на едно място, а не да се ходи на 100 места - в едно гаражче за хляб, в друго за зеленчуци.... Някакъв нов вид супермаркет с разнообразна и качествена стока, а не пак Била, Лидъл и подобни с техните едни и същи боклуци, но в краен случай и те стават, вместо нищо.
Може да има някой с идеи в тази насока и желание да го направи", предложи тя.
Наш репортер се обърна към администрацията на район "Централен". Кметът Георги Стаменов коментира, че складът е пуснат за продажба чрез частен съдебен изпълнител.
Каква ще е съдбата на мястото, явно зависи от новите собственици.