Ето как се пресича на бул. "Руски"
Читател на Plovdiv24.bg ни информира за "явление", което доста често се наблюдава на бул. "Руски".
От изпратените снимки се вижда как пешеходци масово прекосяват булеварда и създават предпоставки за пътнотранспортно произшествие.
Къде е проблемът - в липсата на пешеходни пътеки или в самосъзнанието на пешеходците? Преценете сами!