Експлозия в Кючука! Съседка: Добре, че имаше малко газ!
Газова бутилка гръмна днес следобед в Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Инцидентът е станал в "Кючук Париж" на улица "Братя Бъкстон" малко след 12,30 часа.
От пловдивската пожарна съобщиха за читателите ни, че няма пострадали хора, а само изпочупени стъкла по терасата. На място са били изпратени два екипа, като се е оказало, че възрастно семейство е боравило с неизправна бутилка, но сами са загасили пламъците след взрива.
Пред репортер на сайта съседка сподели, че в бутилката е имало много малко газ, което е предотвратило евентуална трагедия.