ЕВН откри 5 каси за плащане на ток, "компенсирайки" затварянето на централната

2480
1

Във връзка със затварянето на касовия салон в централната административна сграда на ЕВН на ул. "Хр. Г. Данов" 37 в края на годината, дружеството открива нови 5 гишета в 4 касови салона за плащане на консумирана енергия, които работят от днес. Те се намират в офиси на Общинска Банка АД на следните адреси: бул. "Цар Борис III Обединител" 62, бул. "Шести септември" 144А, бул. "Пещерско шосе" 66 и ул. "Г. Измирлиев" 65.

В непосредствена близост до административната сграда на дружеството функционира и каса на Централна кооперативна банка АД, ул. Бетовен 5.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Дясната ръка на Ангел Стоев става Областен Управител на Пловдив
Обрат с идеята за светофар на "Богомил" и "Лев Толстой"
Ексклузивно видео: Първите, озовали се на мястото на тежко ПТП в ...
Недоволни мотористи ще блокират Околовръстното на Пловдив
Премиерна прожекция на филм за великия Борис Христов в Пловдив в ...
Пръскат срещу комари в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).