Две кражби от апартаменти в Пловдив
Кражби от апартаменти в Пловдив. 42-годишна пловдивчанка се е оплакала в Първо РУ в града за това, че от дома й на ул. "Георги Икономов" липсва дамската й чанта с лични документи, мобилен телефон, банкови карти и пари - 600 лева и 100 евро. Кражбата е станала през нощта срещу сряда.
По същото време от апартамент на територията на Второ РУ на 27-годишен пловдивчанин са били отнети таблет и мобилен телефон. По случаите са образувани досъдебни производства по чл. 194 ал.1 от НК. Работата на служителите продължава.