Докараха с белезници Евстатиев в съда

6771
2

В Районния съд в Пловдив започна делото срещу бившия кмет на Пазарджик и Стрелча Иван Евстатиев, обвинен за изнасилването на 16-годишно момиче, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Делото е при закрити врати. Обвиняемият пристигна под ескорт от полицаи с белезници. Семейството и момичето го очакваха в залата. Бащата сподели, че жертвата е много притеснена, страхува се, но е добре. 
Днес ще има разпит на трима свидетели, един от тях - брата на Евстатиев. Очаква се евентуална очна ставка и интересни свидетелски показания.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
Жена и четирима мъже се гавриха с полицаи в Пловдив
Кметът на "Западен" възлага проектиране на 5 улици и настоява за ...
63-ият випуск на ЕГ "Пловдив" се дипломира със среден успех 5,71
Читател: Този, който е купил на тази жена кола, да й купи и книжк...
Пловдивчанин с актуална информация за АМ "Тракия"
Близо 25% от десетокласниците в Пловдивско не се явиха на НВО по ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).