Читател се оплака от замърсена питейна вода
Пловдивчанин изпрати сигнал до редакцията на Plovdiv24.bg преди броени минути за замърсена питейна вода в дома му. Не е ясно дали става въпрос за ВиК авария, но според него от няколко часа водата в района е силно замърсена.
"Здравейте, редовен Ваш читател съм, знам че може да се разчита на Вас. Живея до ДКЦ II ( Ресторант "Стадиона" ). От няколко часа студената вода, която тече е светло кафява. Не знам дали е от авария или не, но е доста замърсена лично според мен. Моля да споделите новината, тъй като не смятам че е само при нас" разказва читателят ни.