Читател: Това не е нормално за една Европейска столица на културата
Интересна снимка засне читател на Plovdiv24.bg. На нея се вижда как безстопанствен кон пасе спокойно райграса на "Макдоналдс", намиращ се на бул. "Шести септември". Снимката е заснета миналата седмица.
"Нямам нищо против животните, но мисля, че не е нормално да живеем в 21-ви век и по улиците на града ни да обикалят каквито и да било безстопанствени животни. Още повече Пловдив е обявен за Европейска столица културата за 2019 г. и по улиците да се разхождат каквито и да е животни е абсурдно. Това не е първият такъв случай. Скоро бях чел за подобен случай край новата сграда на ПУ. Трябва да се вземат мерки", разказа пловдивчанинът.