Читател: "Европейци"... евро ... какви 5 лева?

13306
3

Читател на Plovdiv24.bg се свърза с редакцията ни, за да сподели изжвяването си по време на пътуване с влак. Ето какво сподели той на редакционната ни поща:

"Здравейте, искам да изкажа възмущението си от услугите на БДЖ. На 25.07 се качих от Пловдив на бърз влак Варна-София и шок....влакът беше без климатик и ако навън беше 40° вътре температурата беше 45-50, повечето прозорци бяха неотваряеми.

Във влака имаше малки деца и възрастни хора. Недопустимо е да се пътува в тези нечовешки условия при такива дълги маршруи. Това ми се случва за втори път. "Европейци"...евро....какви 5 лева???"

Виж коментарите (3)
Още новини от Новини от Пловдив:
Големи промени в движението в Пловдив
Нов вид наглост е регистриран в Пловдив - местим саксията
Само 2 евро: Пловдивчанка твърди, че такива цени няма никъде друг...
Пловдив постави рекорд по наградени млади творци на най-български...
Нов клуб в Пловдив събира поколенията около настолните игри
Пловдив има нов почетен гражданин: Стефан Шивачев и най-достойнит...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).