"Чистота" изми подлеза на "Баня Старинна" след сигнал до Plovdiv24.bg
След материал на Plovdiv24.bg ОП "Чистота“ изми подлеза на баня "Старинна“, съобщи директорът инж. Десислава Георгиева. Екипите на общинското предприятие почистиха щателно общественото пространство с водоструйки, четки и препарати.
Инж. Георгиева допълни, че утре стените на съоръжението, покрити с графити, ще бъдат боядисани.
Инспектори на ОП "Чистота“ ще следят да не се допусне замърсяване на подлеза.