Четири кражби от апартаменти бяха извършени вчера в Пловдив

3417
2

Четири кражби от апартаменти бяха извършени вчера в Пловдив. В три от жилищата на улиците "Архимандрид Евлоги", "Младежка и "Добрин Петков" през незаключени входни врати са били откраднати общо 350 лева, 300 евро, златно синджирче, лични документи, дебитна карта и две детски играчки. 
Същия ден е била извършена кражба и от жилище на втория етаж на ул."Васил Соколов", където е било проникнато през демонтиране на комарник на отворен прозорец - отнета е била дамска чанта с 350 лева, лични документи и ключове.

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
Лекари в Пловдив отстраниха 13-килограмов тумор на яйчника на 18-...
Пожар в магазин за храни и перилни препарати в Пловдив, трима пос...
Едно от най-невероятните създания на планетата вече е в Пловдив
Родители, учители и директори от две пловдивски училища излизат н...
"Възраждане": До трите автогари в Пловдив да се направят затворен...
Обвиняемият за смъртта на Недялко Бакалски: Той караше с над 100 ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).