Част от центъра остана без ток, тъмница и в подлеза на "Гладстон"
Авария остави без ток част от центъра на Пловдив тази сутрин около 10,00 часа за половин час, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
От EVN съобщиха, че към настоящия момент проблемът вече е отстранен. Без електрозахранване бе и подлезът на ул. "Гладстон", не работиха и част от светофарните уредби.