Централата на СДС отива в бившата сграда на НДСВ

3024

Централата на СДС на ул. "Цар Иван Асен", която падна жертва на реституционни претенции, се мести в бившата сграда на НДСВ на ул. "Янко Сакъзов". За това са се договорили националният лидер на партията Мартин Димитров и кметът Славчо Атанасов, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
"Изтекоха договорите на всичките ни 21 партийни клубове в града. Кметът даде гаранции, че ще ни осигури нови 10. Стигат ни толкова. Трябват ни не кафенета и ресторанти, а места, където да общуваме с хората и отново да спечелим доверието им", отбеляза пловдивският партиен лидер Чавдар Марев.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Бутат магазин на "Билла" в Пловдив заради нов строеж, от веригата...
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).