Цените скачат! Олеквате с 60 лева, ако "паяк" вдигне колата ви в Пловдив!

12479
51

60 лева ще плащат пловдивчани и гостите на града, ако "паяк" вдигне неправилно паркираните им автомобили, предаде репортер на Plovdiv24.bg
Увеличението на услугата "Принудително репатриране на МПС, което е в нарушение на режима на паркиране или правилата на движение" от 40 на 60 лева с ДДС се прави за ограничаване на броя на паркиралите в нарушение, създаващи по този начин опасност за останалите участници в движението, както и предпоставки за катастрофи, пише в обосновката за въвеждането на новата цена.

От 20 на 30 лева с ДДС пък се покачва и цената, когато репатрирането вече е започнало, но собственикът на автомобила се е появил на място и желае да го освободи.

Предложенията за промяната са постъпили в Общината от директора на ОП "Паркиране и репатриране". Предстои новите цени да бъдат утвърдени от Общинския съвет. 

Виж коментарите (51)
Още новини от Новини от Пловдив:
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития
Проф. Христо Тасков: От днес вече нищо не ме свързва с МУ-Пловдив...
Магазин на популярна верига затвори врати в центъра на Пловдив
Пловдив почете 150 години от гибелта на Васил Петлешков
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).