Борят вандализма с камери в подлеза с лъвчето
Монтират камери в подлеза от северната страна на Тунела, известен още като подлеза с лъвчето. Добрата новина днес съобщи кметът Иван Тотев, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
"Голям проблем е. На няколко пъти ремонтираме този подлез. Направихме изложбени пространства, за съжаление е постоянен обект на вандали", коментира ситуацията кметът. Затова и през тази година ще бъде въведено видеонаблюдението в съоръжението.
За състоянието на този и други обекти - четете в темата на Plovdiv24.bg Подлези на разрухата.