Благотворителен обяд за Никулден организира администрацията в "Тракия"
Благотворителен обяд за Никулден организира администрацията в район "Тракия“ утре – 6.12.2018 г., четвъртък. В 11,00 часа пред храм "Свето Преображение Господне“ тя ще бъде осветена от свещеник в присъствието на районния кмет Костадин Димитров.