БМВ нацели "Лексус" заради пиян и неправоспособен шофьор

2799

Бързо производство бе образувано срещу пиян и неправоспособен водач, участник в катастрофа без пострадали на пътя Войсил - Съединение. Вчера около 18 часа лек автомобил "БМВ", управляван от М.З./ 48 г./ от Пловдив, ударил последователно лек автомобил "Фиат" и лек автомобил "Лексус" и напуснал местопроизшествието. 
Шофьорите на двете коли настигнали беемвето на бензиностанция в началото на Съединение, но М.З. го нямало там. Малко по-късно е бил открит от служители на РУП-Труд, които установили, че пловдивчанинът е неправоспособен и е управлявал колата си с 1,55 промила алкохол в кръвта. М.З. е задържан в ареста за 24 часа.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
20% отстъпка за рождения ден на строителен хипермаркет "Алати"
Форум в Пловдив показва бъдещето на чистия транспорт и достъпната...
Община Пловдив обяви обществена поръчка: Мащабни ремонти и нов па...
Транспортен бос оттегли искането за компенсации за автогара "Севе...
Автор на инсценирано престъпление в "Столипиново" бе разобличен о...
Община Пловдив възобнови ключов проект


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).