Арестуваният шеф на РУП Асеновград вдигнал високо кръвно в ареста

4770
6

Димчо Темелков - арестуваният шеф на РУП Асеновград, е вдигнал високо кръвно налягане в ареста в Пловдив. Кръвното му било 170 на 120, от носа му шурнала кръв, научи БЛИЦ. Първо му станало лошо по време на ареста в местната сграда на полицията, за това извикали линейка. След това, когато му наложили 24-часов арест, си мислел, че става въпрос за някакво недоразумение. Щом обаче прокуратурата оставила него и колегата му от РУП Първомай за 72 часа зад решетките, Темелков вдигнал високо кръвно и от носа му текнала много кръв, но отказал отново да бъде викана линейка. Това разказаха за БЛИЦ близки до семейството, които снощи са отишли да видят началника на местната полиция, след като прокуратурата го пусна под парична гаранция от 2000 лева.

Те споделиха още, че съпругата Атанаска, двете му дъщери и тъстът, който е бивше ченге, са ошашавени от станалото повече и от самия Темелков. "Това са авторитетни хора в града, изведоха Димчо с белезници, не можем да повярваме на тази показност и сме потресени от демонстративната акция, призоваваме вас, журналистите да се замислите защо", коментираха още нашите източници.

Виж коментарите (6)
Още новини от Новини от Пловдив:
Подменят камери на магистралата край Пловдив
Жена и четирима мъже се гавриха с полицаи в Пловдив
Кметът на "Западен" възлага проектиране на 5 улици и настоява за ...
63-ият випуск на ЕГ "Пловдив" се дипломира със среден успех 5,71
Читател: Този, който е купил на тази жена кола, да й купи и книжк...
Пловдивчанин с актуална информация за АМ "Тракия"


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).