35-годишна от Садово катастрофира в паркиран "Ситроен" в Пловдив

5608

35-годишна жена от Садово предизвика ПТП, след като самокатастрофира в паркиран автомобил. Произшествието е регистрирано в Пловдив на 21 юни.

Поради отвличане на вниманието жената, управлявала лек автомобил "Тойота", загубила контрол над превозното средство и се ударила в паркиран "Ситроен" пред блок 81 а в ЖК "Тракия".  

Пострадалата е прегледана на място от екип на Спешна помощ и е освободена с множество натъртвания по тялото. Алкохолната и проба е отрицателна. ПТП-то е отработено по административен ред.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Читател: Хотел в Пловдив гази закона
Над 6000 жители ще се заселят след 2040 година в новия квартал на...
Пловдивчанин от "Маказа": Позор! Ненормален гръцки терор към бълг...
Нов инцидент до Пловдив на един от най-натоварените пътища
Ортопед от Пловдив: Пациентите се изправят на крака още на втория...
"Малката песен в големия Бродуей" събира едни от най-ярките имена...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).