300 първокласници от район "Тракия" с подаръци за Коледа

2919

300 деца, които са първокласници в училищата в "Тракия" получиха албуми за оцветяване. Рисувателните книжки бяха връчени от кмета на района Гиньо Матев, и са допълнение към патриотичния буквар, който той им поднесе на 15 септември-първия учебен ден. Освен първолаците, подаръка получиха и техните преподаватели по изобразително изкуство, като по този начин ще могат през учебната година са им обясняват къде и с какъв цвят се рисува.

Освен че бяха зарадвани с албума за оцветяване, малчуганите имаха възможността да се запознаят с Дядо Коледа, който им донесе много подаръци. Децата не пропуснаха да се снимат с белобрадия старец, който им пожела през следващата година да бъдат още по-добри и ученолюбиви.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Дясната ръка на Ангел Стоев става Областен Управител на Пловдив
Обрат с идеята за светофар на "Богомил" и "Лев Толстой"
Ексклузивно видео: Първите, озовали се на мястото на тежко ПТП в ...
Недоволни мотористи ще блокират Околовръстното на Пловдив
Премиерна прожекция на филм за великия Борис Христов в Пловдив в ...
Пръскат срещу комари в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).