Тя се появи на купон с ремонтиран нос

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
12:19 / 12.04.2025
4894
С нов ремонтиран нос се появи ергенката Виктория Асенова на светско събитие! Тя дойде с опериран и облепен обонятелен орган и с домашния си любимец на промоционално събитие на козметична верига в столичен мол.

Самата Вики не крие, че се е подложила на интервенция, а дори в последния месец си пуска фотоси в профила с лепенки и тръбички по носа. Тя се превърна в една от най-обсъжданите участнички в романтичното риалити покрай външния си вид. Самата тя си признава, че има пъпки и криви зъби, но смята, че това я прави без конкуренция.

Изпълняваше функциите на "мениджър футбол и социална отговорност" в "Бояна". Покрай участието си в "Ергенът" беше уволнена. "Изцяло инициирано е от БФС това нещо. Мотивът е участието ми в "Ергенът". Мотивът е, че уронвам авторитета на федерацията, което аз не смятам", коментира тогава брюнетката. След скандала стана ясно, че тя е завела дело срещу БФС заради уволнението си. Вики очевидно не се притеснява да привлича погледите с ремонтирания си обонятелен орган и смята, че е по-лошо да пропуска светски партита, коментираха присъстващи.

Звездите на събитието бяха настоящите ергенки Косара и Анна-Мария. Те си станаха приятелки в Шри Ланка, докато се борят за сърцата на ергените Васил и Мартин. Двете бяха налазени от фенове за снимки и селфита. Почитателите им не пропуснаха да обсъдят ситуацията в риалитито и споделяха пристрастията си. "На живо сте по-хубави", категорични бяха феновете. Повечето от тях се втурваха за селфита към лъчезарната Косара, която спечели симпатиите и на тримата ергени в този сезон.

Феновете поздравиха двете хубавици за търпението, с което да изтърпели Даниела. Момата от Чепеларе предизвика бурни реакции у зрителите с меркантилното си поведение.

"И аз не знам как я изтърпях", призна Анна-Мария. Двете с Косара са категорични, че въпреки че снимките са приключили преди около два месеца, сега изживяват всичко отново, когато гледат заснетото.

Светската проява уважиха и други звездни участници като Ивонне от "Биг брадър", певеца и водещ на "Турнири на волята" Павел от дуета с Венци Венц. Той дойде с екзотичната си годеница Кристина Нгуен. Дамата отпиваше от чаша с вино и се забавляваше с партньора си на фона на музиката.

На партито се появи и още една ергенка - Ева Георгиева от първия сезон на предаването. Тя е певица и успешна инфлуенсърка. По време на шоуто се възползва от възможността да седне в импровизирана гримьорна, където й беше направена стилна прическа, видя "България Днес".

Виж коментарите (0)

Още по темата (5804):
28.04.2025 Новата звезда на България пусна още една песен
28.04.2025 Любимка на милиони днес стана на 51
28.04.2025 Алек Алексиев: Имаме над 200 деца, на които сме помогнали да спрат да взимат наркотици
28.04.2025 Любо Киров: Рискувахме да ни уволнят, леко се изпокарахме
28.04.2025 Дженифър Гарнър тръгна на терапия заради Бен Афлек
28.04.2025 Софи Маринова вдигна сватба
Още новини от Любопитни новини:
Археолози разкриха един от най-старите градове на Земята
Любимка на милиони днес стана на 51
Любо Киров: Рискувахме да ни уволнят, леко се изпокарахме
Ето как се определя нашата карма
Иван Христов: Щях да припадна
Роден е в Хирево, днес става на 74 


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).