Слави Трифонов ударно прехвърля фирмите си на Евгени Димитров-Маестрото

15662
1

Слави Трифонов ударно прехвърля фирмите си на дясната си ръка Евгени Димитров-Маестрото, твърди Lupa.bg. В последните 2 седмици се наблюдава сериозно движение в данните на дружествата, в които шоуменът или участва като представител, или е съсобственик и шеф на борда на директорите.

Той се готви да оглави партията си "Няма такава държава" на 5 октомври и за целта се разделя със собствеността и капиталите. Любопитно обстоятелство обаче е, че учиндолецът е декларирал пред Агенцията по вписванията миналата година, че фирмата му "Седем-осми" АД, която бе двигател на продукцията "Шоуто на Слави", че в следващите години няма намерение да променя дейността си, както и че телевизионното предаване няма да спира.

"През 2018 и следващите години дейността ще продължи да се развива като се утвърждава успешния формат "Шоуто на Слави" като същевременно предлага нови формати и предавания, както в рамките на шоуто, така и като самостоятелни програми. Възможност за развитие дава и разширяването на приходите от реклама, както в мероприятията, организирани от дружеството, така и от индивидуалните изяви на основните лица участващи в шоуто, издаването на музикални албуми и др.", пише в Годишния отчет за дейността на фирмата, гласуван и публикуван в Търговския регистър през април тази години (оригиналният правопис е запазен - б.р.).

От финансовите справки на "Седем-осми", която е с внушителния капитал от над 9 милиона лева, става ясно, че всяка година компанията е генерирала чиста печалба от близо 200 бона, като най-добри са били 2017 и 2018 г. Същевременно в началото на тази година Трифонов е бил преизбран за председател на борда на директорите на дружеството с мандат чак до 2024 г. Сега обаче с формирането на "Няма такава държава" той ще трябва предсрочно да оваканти поста си. Очаква се Маестрото да го наследи в "Седем-осми".

Към момента сайтът на компанията не е активен, а хиляди българи чакат именно там да видят имената си от обявената томбола за подаръци от "Шоуто на Слави". 

"През всичките тези 19 години аз съм получил 1435 подаръка от гостите ни в шоуто. Към тях обаче аз прибавям диванчето в шоуто, моя стол, бюрото, шестте портрета на Краси Радков, Мариан Бачев, Иво Сиромахов и моя милост, нарисувани от Володя Кенарев, както и 9 книги. Това са 9 безценни книги. Това са 9-те книги, в които са писали гостите ни в шоуто. … И тези 9 книги, уважаеми зрители, също са ваши. Деветима от вас ще имат възможността да притежават частица от духа на толкова много хора, гостували в шоуто.“, обяви тогава Слави Трифонов.

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
Мистериозната Самсара пристига в България заради Дара
Вредно ли е да пием ледена вода, когато температурите скочат над ...
Внучката на Тодор Колев се сбогува с родната сцена и заминава за ...
Рапърът Павел подготвя сватба на Арената в Дуранкулак по време на...
Грозната истина за раздялата: Калоян разбил сърцето на Маги зарад...
Ивана с изненадващо признание: Редовно подавам сигнали за джигити...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).