Премиерът изгледа филма за Петя Дубарова и възкликна: Вълнуващ, вдъхновяващ, великолепен!

8688
2

Както съобщихме премиерът Кирил Петков и част от министрите снощи са разпускали на киновечер . Управляващите са умали удоволствието да присъстват на премиерата на филма "Петя на моята Петя", който бе заснет в Бургас.

Часове след прожекцията премиерът качи в профила си в социалната мрежа снимка на плаката на филма и написа под нея "Вълнуващ, вдъхновяващ, великолепен!", видя Burgas24.bg.

На прожекцията снощи са присъствали премиерът, вицепремиерът и финансов министър Асен Василев, вицепремиерът по ефективно управление Калина Константинова, министърът на иновациите и растежа Даниел Лорер, министърът на културата Атанас Атанасов, музикантът Иван Лечев, който бе част от Инициативния комитет, издигнал Румен Радев и Илияна Йотова за втори мандат и други.

"Петя на моята Петя“ официално излиза днес по кината. Филмът разказва по много интересен и въздействащ начин историята на едно съвременно момиче на име Петя, чиято съдба се преплита с тази на знаковата поетеса Петя Дубарова и я повтаря… но не съвсем. Филмът е красив и поетичен. В малкото му предварителни прожекции досега той е успял да се хареса и на младата, и на възрастната публика.

Виж коментарите (2)
Още новини от Любопитни новини:
Днес става на 53, знае го цяла България
Анелия: Само любов не стига
Почина Дейви Чейс - момичето зад Самара от "Предизвестена смърт" ...
Звездни предупреждения за днес: Една зодия ще се бори с реалностт...
Честито на Румен Радев
Израснала в Пловдив в семейство на пилот, днес тя е звезда от сер...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).