Миро Каризмата живее доста разточително, използва услугите на личен шофьор и инструктор

17769

Откакто се задоми за заможната ресторантьорка Ели, Миро Каризмата, живее доста разточително. Певецът дори си е наел личен шофьор, който да го вози навсякъде – даже и до фитнеса.

Преди ден ден мощният бял всъдеход "Нисан" на изпълнителя на "Минаваш през мен" бе видян да спира в малка уличка до хотел "Маринела" в кв. "Лозенец". Паркоместата там са резервирани със служебен абонамент за клиентите на близката фитнес зала. Пръв от джипа слезе шофьорът – здравеняк, облечен с долнище на анцуг и тениска, а после от задната врата се изсули и Миро. 

Каризмата тръгна към салона за тренировки, а служителят му пое в различна посока – отиде да купи по едно кафе за двамата.

До входа на фитнеса певецът от дуо "Каризма" се заговори с млада хубавица. След малко към тях се приближи и шофьорът му, стиснал в ръце две картонени чаши с тонизираща течност. Двамата мъже засърбаха кафето си на крак, бъбрейки си с красавицата. Няколко минути по-късно пък Миро махна за довиждане на дамата и влезе да тренира, пише "Уикенд".

Каризмата е вече на 43, но не е загубил суетата и желанието си да изглежда стилно и във форма. Той не пести пари за дрехи и аксесоари, за да е винаги в крак с модата, а полага големи грижи и за тялото си. Певецът ходи 3-4 пъти седмично да помпа мускули с вдигане на тежести, а физическите упражнения извършва под погледа на скъпоплатен инструктор.

Само преди дни Миро се похвали, че от два месеца е спрял употребата на алкохол. Преди пиел по около бутилка вино на ден. Откакто е на безалкохолна диета, той видимо е отслабнал – поне с 12-13 килограма.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Мистериозната Самсара пристига в България заради Дара
Вредно ли е да пием ледена вода, когато температурите скочат над ...
Внучката на Тодор Колев се сбогува с родната сцена и заминава за ...
Рапърът Павел подготвя сватба на Арената в Дуранкулак по време на...
Грозната истина за раздялата: Калоян разбил сърцето на Маги зарад...
Ивана с изненадващо признание: Редовно подавам сигнали за джигити...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).