Кадри, направени преди два дни в страна от ЕС, станаха абсолютен хит

8911

Клип, направен преди два дни - на 30 октомври, в страна от Европейския съюз, стана абсолютен хит в мрежата. Видеото е качено в социалната мрежа Фейсбук, а кадрите са от Nissi Beach, Кипър.

Nissi Beach е популярен плаж в курорта Агия Напа. Плажът се простира на 500 метра и водата е достатъчно чиста, за да бъде отличен със син флаг. Плажът, който минава по дължината на залива, носи името си от малкото островче Ниси, разположено близо до брега.

В момента, както и през последните няколко дни, температурата на въздуха там е 26-27 градуса, което обяснява и присъствието на толкова много хора на плажа. Това е единственият остров в Средиземно море, който географски принадлежи към континента Азия.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Мистериозната Самсара пристига в България заради Дара
Вредно ли е да пием ледена вода, когато температурите скочат над ...
Внучката на Тодор Колев се сбогува с родната сцена и заминава за ...
Рапърът Павел подготвя сватба на Арената в Дуранкулак по време на...
Грозната истина за раздялата: Калоян разбил сърцето на Маги зарад...
Ивана с изненадващо признание: Редовно подавам сигнали за джигити...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).