Ето я мулатката - най-добрата приятелка на Теа от "Ергенът"

6381

"Най-добрата ми приятелка е мулатка.“ Това обяви колоритната Tea, след като изхвърча от "Ергенът“ заради скандала с Виктория и това, че я нарече "смрадлива циганка“.

Tea и нейната приятелка, която е мулатка, заснемат чисто голи еротична морска фотосесия пред обектива на Иван Славов през лятото. От фотосите става ясно, че двете са си повече от близки и обичат да позират както майка ги е родила. Оказа се, че мулатката е наричана "черната перла“ на нашето  Черноморие и участва в множество топлес кадри и вариететни програми.

Tea обясни, че в "Ергенът“ не са излъчени много кадри, защото "не са за ефир“. Преди избухването на Tea Виктория час и половина злословела по неин адрес, а тя си седяла с един оператор и си пиела вино. Накрая не се сдържала и отишла да се разправя.

Tea хвърли бомбата, като каза, че много от момичетата, когато нямало снимки, "седели по ъглите“ и говорели против Алек, на когото нямали доверие и изобщо против цялата продукция, пише "България Днес".

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
София Бобчева: Това наистина си е за хвалба, защото се случи неоч...
Мария Грънчарова: Напуснах Слави Трифонов след грандиозен скандал...
2026 се превърна в истинска година на голямото щастие за редица п...
Ивет Лалова приела за "Игри на волята" след ултиматум към продуце...
Те са 3 сестри, но две от тях са близначки и днес стават на 49
Борис Дали призна: Милионер съм от доста време, но вече не искам ...


Виж още: