Две престижни номинации за Оскар за филм с Мария Бакалова

2090

Биографичният филм за живота на застаналия отново начело на САЩ като президент Доналд Тръмп - "Стажантът" получи 2 номинации за най-престижните кино-награди в света - "Оскарите".

Лената, в която една от основните роли е на българката Мария Бакалова, изиграла бившата съпруга на магната Ивана Тръмп, ще се състезава в битката за най-добър актьор в главна роля при мъжете и най-добър актьор в поддържаща роля отново при мъжете.

Изигралият Доналд Тръмп румънско-американски актьор Себастиан Стан е сред тези, които ще се борят за статуетката за най-добър актьор в главна роля, а Джеръми Стронг ще атакува статуетката за играта си на адвоката на Тръмп Рой Кон.

Ето и номинациите в двете категории:

Номинирани за най-добър актьор в главна роля:

Ейдриън Броуди ("Бруталистът")

Тимъти Шаламе (A Complete Unknown)

Колман Доминго (Sing Sing)

Рейф Файнс ("Конклав")

Себастиан Стан ("Стажантът")

Номинирани за най-добър актьор в поддържаща роля:

Юра Борисов ("Анора")

Кийран Кълкин (A Real Pain)

Едуард Нортън (A Complete Unknown)

Гай Пиърс ("Бруталистът")

Джеръми Стронг ("Стажантът")

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
DARA с емоционална бележка до Лили Иванова
Старо и неловко интервю на Дара при Слави Трифонов отново провоки...
Разкриха актрисата, която ще се превъплъти в Лили Иванова
Роден е в Пловдив днес, цяла България го знае, честито!
Годеникът на Венета от "Ергенът" я преби и изгони на улицата
Мъжът на Дара си смени фамилията! Д-р Заимов започва нов бизнес


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).