Жестока гавра с ресторантьори по морето - 15 лв. коктейл на плажа, 45 лв. на човек в заведение за вечеря

87027
9

Публикация в социалната мрежа Фейсбук набира все по-голяма популярност. Тя е свързана с някои от исканията на заведенията у нас, получили широка гласност през последните дни.

Ето я и нея:

"Хотели и ресторантьори по морето се оплакват ... сега сезонът е силен, но пък туристите бедни. Тези коктейли на плажа по 15 лева никой не ги купува, а като седнат да вечерят, остават само по 45 лева на човек! 

Държавата да се намеси спешно, за да не фалират! Нека да намали ДДС от 9 на 0 процента! Туй 60/40 не е оферта, държавата да покрие 100% от осигуровките и минимум 50% от заплатите на трудещите се в туризма!

И зимата търпят загуби, че няма туристи по морето, нека да им отпусне помощи да покрива 50% от стойността на всяка стая! Снимката е от днес от Китен!".

Виж коментарите (9)
Още новини от Национални новини:
Минус 2 градуса са измерени в Южна България тази сутрин
Днес е летен Никулден – какви са народните поверия
866 души у нас, 24 400 в Европа: Жегата вече убива по-бързо от пъ...
Демерджиев отново в МВР! Първият министър със завръщане
Адвокат: Един подпис при оглед на имот може да ви струва хиляди е...
Шкварек срещу ПП-ДБ: Нарцистични и неадекватни сте


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).