Жената на Йосиф от "Откраднат живот" го заряза заради друг

28377

Актьорът Кирил Бояджиев, който стана национално известен с ролята си на добрия санитари Йосиф в "Откраднат живот", вече е официално разделен със съпругата си. Любовта между него и Здрава Каменова безвъзвратно отлетя. 40-годишната актриса и драматург дори вече се похвали с нов мъж в живота си. Въпреки че не издава неговото име, Каменова го хвали на всеослушание.

Кирил и Здрава има две деца - 12-годишния Калоян и 7-годишната Ивайла, която вече участва в "Откраднат живот". Преди години Кирил Бояджиев показа как се справят бащите в пиесата "Помощ, имам две деца",  създадена от Каменова. 

"Започнах да я пиша, след като гледах как Кирилов бърше сопола на едното дете, докато люлее с крак кошчето на другото, казвайки ми да се "махам", тоест да ходя да си почина", връща лентата Каменова.

Тя работи с Кирилов в любимия лекарски сериал, защото е сред сценаристите му, въпреки че е завършила "Кукли" в НАТФИЗ. Бояджиев е част от трупата на Сатирата, но един тв герой - Йосиф от "Откраднат живот" го направи известен пише "България Днес".

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Минус 2 градуса са измерени в Южна България тази сутрин
Днес е летен Никулден – какви са народните поверия
866 души у нас, 24 400 в Европа: Жегата вече убива по-бързо от пъ...
Демерджиев отново в МВР! Първият министър със завръщане
Адвокат: Един подпис при оглед на имот може да ви струва хиляди е...
Шкварек срещу ПП-ДБ: Нарцистични и неадекватни сте


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).