Жена тръгна на пазар, но се случи непоправимото

4491

Трагичен инцидент е станал днес във Враца. Жена е починала, а трупът й останал да лежи на тротоара на улица "Екзарх Йосиф“. Фаталната сцена се е разиграла преди минути пред офиса за застраховки край бившия ресторант "Ахат“.

Жена на видима възраст около 70 години ходила да пазарува в кварталния магазин. На връщане към дома си обаче изневиделица се свлякла на земята. Служители от близките търговски обекти незабавно се притекли на помощ. Те се опитали да свестят жената, като междувременно подали сигнал на телефон 112.

На мястото светкавично се отзовал екип на Центъра за спешна медицинска помощ, съобщава "Булнюз". Лекарите правили изкуствено дишане и сърдечен масаж на жената, но за съжаление усилията им не дали резултат и тя издъхнала.

Трупът вече е прибран в офиса за застраховки, за да не го гледат хората, които минават по оживената улица. На мястото има екип от трима полицаи, които разпитват свидетели. Очаква се пристигането на патоанатоми, които да транспортират тялото на жената към болницата за аутопсия.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Край язовир "Въча" рибари откриха издирван възрастен човек
Силен дъжд на магистрала "Тракия"
Шофьорите от катастрофата с 4 трупа били част от Бандата на калаш...
Сигнал до Радев: Търговия с постове и скандални поръчки в онкобол...
Ученик загина на място, вряза се с джип в къща
Предупреждение за подвеждащо "зелено" етикетиране и нелоялни прак...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).