Заловиха кравари – без крави, но със солидни евросубсидии в джоба

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (2)
19:02 / 28.09.2023
2472
"Икономическа полиция“ в Сливен проведе операция по противодействие на престъпления с европейски фондове, съобщиха от МВР.

Специализирана операция е проведена на 27 септември от екипи на сектор "Противодействие на икономическата престъпност" при ОД на МВР и отдел "Регионален технически инспекторат" при Държавен фонд "Земеделие“-Ямбол.

Извършено е претърсване в стопанска сграда, предназначена за отглеждане на крави. Обектът е стопанисван от двама души от Сливен.

Установена е липси на животни от заявените пред Държавен фонд "Земеделие“ по интервенции за подпомагане на земеделски стопани, отглеждащи животни обвързано с производство, по директни плащания кампания 2023 година.

По случая се води разследване.

Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Трима загинаха в такси в Северна България
Майката на намерената мъртва Магдалена: Детето ми е било натъпкан...
Хиляди румънци потеглиха към България
Само 522 души живеят в най-малката българска община, която носи с...
КРС даде срок от 7 дни на "Виваком" и "А1"
Предприятия ще трябва да внесат 100% от печалбата си в хазната


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).