Задържаха хирург, давал рецепти за силни успокояващи

4389

Хирургът д-р Бранимир Мичев е бил задържан днес при проведена специализирана полицейска операция в Разград, ръководена от Окръжната прокуратура, съвместно с Областната дирекция на МВР. При личен обиск в лекаря са открити компрометирани медицински книжа, съобщиха от съдебната институция в лудогорския град.

Окръжният прокурор на Разград Тихомир Тодоров уточни, че в д-р Мичев са намерени рецепти за лекарства, които не следва да бъдат издадени на хората, упоменати като адресати. По думите му става въпрос за медикаменти, които са под специален режим - силни болкоуспокояващи, съобщава Канал 3.

Смятаме, че по този начин медикът ще изземе от аптеката лекарства уж за болните, а ще ги реализира на свободния пазар, каза окръжният прокурор и допълни, че работата по случая продължава.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
35% от обявите в големите имотни платформи са фалшиви, целта е да...
Синът на Милен Цветков ще представя България на световно състезан...
Съседи на Васко, причинил тежката катастрофа: Добро момче е, има...
Как неграмотни българи като Васко и Траян се сдобиват легално с ч...
Василковски след измама с рестото: Познавайки масовия търговец, с...
Работодател: При нас мъжете и жените на една и съща позиция получ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).