Вътрешният министър за измамника Спас: Калпазанин, ще бъде обявен за издирване

5723

Със сигурност ще бъде обявен за издирване, той е калпазанин. Това каза пред журналисти в Народното събрание вътрешният министър Валентин Радев в отговор на въпрос "Ще бъде ли обявен за общодържавно издирване Спас Василев, който измами 40 души във "Фейсбук" от профил с име Александър Николов", информира "Фокус". 
"Трябва да питате прокуратурата докъде е стигнало разследването", посочи той. "За този случай във "Фейсбук" ще кажа само едно - всички да внимават какво правят. Легалният начин да си купиш билети и всичко останало по правилата е на друго място", заяви Валентин Радев
"Ако някой иска да мине метър и да си купи билет по-евтино, да страда. Не мога да хвърлям сили и средства допълнително да предпазвам тези, които неблагоразумно вършат неща, които не са по правилата", коментира министърът.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Собственикът на фирмата, глобена заради масло без мляко: Не знаех...
Шофьорът на ТИР-а от тежката катастрофа на "Тракия" с две загинал...
Експерт: Прогресивният данък може да изкара на пазара хиляди праз...
Производител: Продадох черешите си за 60 евроцента
Депутат от ДПС: Запорираха сметките ми, не мога да плащам разходи...
Трагедия в Ахелой: 10-годишно момиче от Украйна се удави в басейн...


Виж още: