Ужас! Арестуваха изверг, изнасилил непълнолетната си дъщеря

5120
2

По искане на Районна прокуратура - Сливен, съдът задържа под стража 45-годишния Христо А. Той е обвинен за това, че на 28 юни се съвкупил с непълнолетната му дъщеря. Извергът е бил задържан след отличната работа на служители от ОД на МВР - Сливен.

Според прокурора е налице обосновано предположение за това, че Христо А. е извършил престъплението, в което е обвинен. Представителят на държавното обвинение е категоричен, че мъжът може да се укрие или да извърши друго престъпление, като мотивира тезата си с факта, че Христо е осъждан, а съществуват и данни, че е извършвал множество престъпни деяния и идентични престъпния деяния спрямо дъщеря си през последните пет години.

Съдът прие мотивите на прокурора и задържа под стража обвиняемия. Определението на Районен съд -Сливен може да бъде обжалвано пред Окръжния съд в града.

Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Без спукана гума и заспиване: Окръжна прокуратура-Ямбол иска пост...
Решават дали да транспортират в Пловдив пострадалата в тежката ка...
Със 170 евро, болна дъщеря и двама внуци - известна наша актриса ...
Туризмът в Европа e пред нов риск заради бактерията "човекоядец"
Хотелиер: Плащаме малки заплати на българския работник, защото ня...
Трагедията на АМ "Тракия": Шофьорът на ТИР-а има 20 нарушения и е...


Виж още: