Удар с юмрук и след това нарязване с макетно ножче

1916

Нарязването на жената с макетно ножче от нейния съпруг е станало през нощта на 4 ноември. Сигналът е подаден от нейни близки. Към този момент мъжът не е бил в жилището, напуснал е, но после се е предал сам. Това съобщи наблюдаващият прокурор Християна Керанова по NOVA. Случаят на насилие стана известен вчера.

Мъжът има две обвинения за средна телесна повреда. Едното е заради обезобразяването, от което ще останат белези цял живот, а другото е заради кръвозагубата. 

Прокурор Керанова не даде подробности за мъжа, но каза, че няма криминални прояви и работи. Той търсел първопричината за своето поведение в поведението на жена си. Твърдял, че се е държала нагло. Мъжът е дал обяснение и е направил самопризнание.

Тя пък обяснила, че той първо й нанесъл удар с юмрук, тя паднала и тогава започнало рязането с макетното ножче. Мъжът в момента е в ареста с решение на Софийския районен съд, Той е обжалвал пред Софийския градски съд.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Премиерът Румен Радев: Покупателната способност на българите нама...
Икономист: Основната причина за вдигането на цените в България е ...
Бизнесът скочи на идеята за "ценовия контрол"
Пощенска банка: Следим ситуацията внимателно
"Бобов дол" работи в нормите
Днешният рожденик: Роден е през 1964 г. в Гоце Делчев


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).