Танзаниец ще лежи 15 месеца в затвора заради подправена банкнота от 200 евро

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (2)
16:36 / 03.08.2017
3624
Наложиха ефективно наказание в размер на 15 месеца лишаване от свобода спрямо Уинифрид Капинга на 61 години, роден в Малдиви - гражданин на Танзания. Той е признал фактите от обвинението и вината си за това, че на 29 януари 2015 г. в Бургас, в магазин на търговско дружество "Деплан" ООД, е прокарал в обръщение подправена банкнота с номинал от 200 евро, за която знаел, че е подправена - престъпление по чл.244, ал.1 от НК.

Наказанието трябва да бъда изтърпяно при първоначален "строг" режим в затвор.

Споразумението, което е одобрено от Окръжен съд - Бургас е окончателно и има силата на влязла в законна сила осъдителна присъда.

Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Киселова от Пещера: Само единни можем да съхраним и предадем след...
В Смолян е страшно
Линда, която свири на цигулка на Главната в Пловдив, бе изгонена ...
Ген. Константин Попов: Това е утопия!
20-годишен с диагноза "БМВ" избяга позорно
Тежка катастрофа със загинал в района на Вонеща вода


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).