Съдът решава да пусне ли на свобода единия бияч на 3-годишния Христо

3502
2

Софийският градски съд за пореден път ще разгледа молбата на Патрик Първев за изменение на мярката му за неотклонение. 18-годишният младеж и приятелят му Александър Донов са обвинени в опит за убийство на 3-годишният Христо.

До побоя се стигна миналата година, след като майката на детето заминала да работи в чужбина и го оставила на грижите на Александър.

През май тази година съдът пусна Патрик под домашен арест, прокуратурата обжалва решението и съдебният състав отново му наложи най-тежката мярка за неотклонение - задържане под стража.



Източник: Нова тв
Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Разочарование по плажовете: Ново замърсяване с мазут по Южното Че...
БАБХ изтегли от пазара 6000 кг продукт с етикет "краве масло", ок...
Румен Радев категоричен за минималната заплата, бюджетът започва ...
Пуснаха фалшиво масло Deutsche Markenbutter, пълно с вредни мазни...
Любовна драма със състезателка от националния ни отбор е основнат...
Правителството замразява минималната заплата на 620 евро до 2028 ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).