Софиянци са скептични за съставяне на редовно правителство
Софиянци са скептични за съставяне на редовно правителство. Това споделиха граждани пред репортер на Агенция "Фокус".
Ще успее ли ГЕРБ да състави кабинет с връчения от президента Румен Радев мандат? Този въпрос зададохме на софиянци с цел да разберем какви са политическите настроения у българското общество.
"Като гледам предишните правителства и как се развиват действията в момента, съм по-скоро отрицателно настроена", каза една от анкетираните. Други изразиха надежда за щастлив край на продължилата политическа криза, в която се намираме.
Противоречиви бяха мненията на хората, които попитахме какво предпочитат - съставяне на нов редовен кабинет или поредни предсрочни парламентарни избори.
Този браузър не поддържа видео елемента.