Софи Маринова и Гринго работят за наследник в английската столица

15639
2

Софи Маринова и Гринго правят пореден опит за бебе. Този път обаче двамата се надяват чудото да се случи на фона на типичния английски климат, тъй като работят за наследник именно в английската столица, пише "Телеграф". Двойката е в Лондон, защото Софи има концерт в "Селби център" в петък, 13 юли. Пропуските за шоуто са между 40 и 30 паунда, като по-високата сума дава право на по-предни места и обилно хапване.

Към шоуто обаче има и други бонуси. Редом със Софи, на сцената глас ще извият още Гринго и синът на певицата – Лоренцо. Младежът дори засне клип към песента "Парти мишена", а майка му прави всичко възможно, за да го популяризира. Лоренцо дори се е изрусил по повод на събитието. И пусна снимки с новата си визия, като се хвали, че се надява да си намери и гадже – руса със сини очи, макар че приема да е и със зелени.

Семейството дори сподели забавни истории от пътуването на Еми Стамболова до Лондон през май тази година. Певицата отишла в ресторант и казала "Гладна съм", но английският й бил толкова лош, че сервитьорът я попитал турски ли говори. На което, певицата, която не разбрала и дума, отвърнала "Филии с шоколад".

Това станало през май, когато Стамболова гостува в Лондон с Орхан Мурад. Иначе Софи се забавлява да обикаля из магазините в Лондон. Организатор на концерта на Маринова в британската столица е Веселин Стоянов. Той се прочу с участието си в комедийния сериал "Сутрешен блок" с Тодор Колев, където играеше плейбой репортер.

Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Боби Борисов: Спирам със салатите по заведенията, за няколко лист...
Румен Радев раздаде първите задачи на министрите си още днес
Страховит екшън в Южна България, млада жена изпотроши къщата на с...
Новото правителство встъпи в длъжност: Румен Радев прие управлени...
Бизнесмени показаха сметка от заведение в Гърция: В България така...
Джипи: Няма друга страна като България, в която пациентът да може...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).