СПА столицата ни се изложи яко, но този път не с цени. Голям резил!

7977
2

Петнадесетина дни след поставянето на коледната украса в центъра на Велинград част от нейните елементи вече са повредени. 

Трите червени мечки, които създават настроение на малки и големи, са ожулени, на някои места дори умишлено издълбани и бутнати. Част от червените топки на фонтана и на елхата са счупени, друга част са изчезнали. 

По този повод от Община Велинград отправиха апел към велинградчани да опазват това, което е направено.

"Нека по празниците е красиво в нашия град! Декорациите, за който и да е празник, се правят за всички нас, за да създават настроение и повече позитивизъм“, се казва още в съобщението на местната управа.

Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
"Ще ти съсипя живота, мога да ти бъда майка": Пътничка агресира с...
България се нареди сред рекордьорите в Европа по смени на премиер...
Една от последните снимки на Немет е само седмица преди самоубийс...
Как ще функционира цифровото евро?
Шофьор арестуван в България за "фалшива" книжка, която се оказва ...
Хората, които имат няколко наследствени къщи на село, ще трябва д...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).