Романтичен младеж умили хиляди във Фейсбук
Младеж реши да изрази любовта към приятелката си по изключително романтичен начин. Той изписа посланието "Добро утро, Йоана" с... цветя. Снимка на трогателното обяснение бе публикувана и във Фейсбук, където веднага предизвика десетки коментари. Кадърът е заснет в Студентски град в столицата.