Разочарована клиентка: Пилешките бутчета смърдяха непоносимо, едва не повърнах

21089

Жена си купи пилешки бутчета от магазин на "Била" в София, а когато реши да ги сготви, й призля от непоносимата миризма. 

В платформата Helpbook.info тя е изпратила и снимки на въпросното месо, съобщава България Он Ер. По думите й, някои от бутчетата миришат изключително силно, а други - не толкова. 

"Очевидно старо и негодно месо е смесено с по-прясно такова", предполага жената, която настоява за проверка по случая, тъй като подобно нещо е "недопустимо". 

"Вчера пазарувах в магазин Билла на адрес ул. "Сердикийски събор“ 1, 1421 ж.г. Южен парк, София. Закупих охладени пилешки бутчета и днес, когато отворих плика, за да ги готвя, ме облъхна непоносима миризма на развалено месо. Бутчетата категорично са негодни за консумация, като някои от тях миришат изключително силно, други - не толкова.

Очевидно старо и негодно месо е смесено с по-прясно такова. Моля за проверка по случая, защото това е недопустимо! Благодаря предварително", пише Десислава Джоглева.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Църковен празник е: Какво не се прави на 22 юни
240 минути чакане за 40 километра, рекордни тапи към Гърция
Панделиева: Все повече туристи започват да отказват да се връщат ...
НИМХ: Температурите няма да паднат скоро
Български автомобил падна в морето на пристанище край Кавала
Витанов: Финансовото състояние на държавата е значително по-тежко...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).